Gyere hozzánk tananyagfejlesztőnek!

Projekt alapú

Tananyagfejlesztő

A MeOut Group teljes munkaidős munkatársat keres magyar és nemzetközi pályázatírásra, pályázati beszámolók írására Budapesten.

Tananyagfejlesztő feladatai:
  • tananyagok kidolgozása angol és magyar nyelven (nagyrészt szakközépiskolai és technikumi képzésekhez kapcsolódóan)
  • a tananyagokhoz kapcsolódó multimédiák tartalmi részleteinek kidolgozása
  • tananyagokhoz kapcsolódó előadások elkészítése (PPT)
  • tananyagokhoz kapcsolódó számonkérések szerkesztése (Google Form)
Elvárások:
  • minimum 1-3 év szakmai tapasztalat tananyagok kidolgozásában
  • angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • megbízhatóság, pontosság
  • erkölcsi feddhetetlenség
Előny:
  • releváns tapasztalat mint oktató, kutató
  • soft skill kompetenciákban való jártasság
Munkafeltételek:
  • Munkavégzés formája: megbízási szerződés

  • Home office

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődésed, magyar és angol nyelvű önéletrajzod küld el a future@meout.org e-mail címre. A jelentkezés és a kiválasztás folyamatos.