Gyere hozzánk utazásszervezőnek!

Főállású és részmunkaidős

Utazásszervező

Szereted a logisztikát? Otthon érzed magad a légi és földi közlekedésben?
Akkor érdemes elolvasnod a részleteket is!:)

A MeOut Group teljes munkaidős és részmunkaidős munkatársat keres belföldi és nemzetközi utazásszervezőnek.

2013 óta valósítunk meg különböző innovációs és ökoszisztémát építő kezdeményezéseket, több országon átívelő projekteket. Mindezt az innováció, az oktatás és a vállalkozói lét területén.

Feladataid lesznek
  • Csoportos utazások teljes körű megszervezése az ajánlatkéréstől a teljes program- és utazásszervezésen át, az utazások árkalkulációinak elkészítéséig és pénzügyi nyomon követéséig
  • Angol nyelvű kapcsolattartás és együttműködés külföldi partnerekkel
  • Repjegyfoglalások, szálláshelyek felkutatása és foglalása
  • Kisbuszok üzemeltetési feladatainak ellátása, azok nyomonkövetése, valamint menedzselése
  • Programszervezés csoportoknak vagy egyéneknek belföldön és külföldön
  • Olykor olykor neked is utaznod kell majd
Elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • C1-es angol nyelvvizsga, további nyelv előny
  • Utazásszervező munkakörben szerzett 5 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó készség
  • Proaktív hozzáállás, precizitás
  • MS Office magabiztos felhasználói szintű ismerete
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Megbízhatóság, jó szervezőkészség, pontosság
Amit kínálunk
  • Dinamikus, nemzetközi projekt csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Apple eszközök
  • Nemzetközi programokon való részvétel
  • Belvárosi modern iroda (VIII. kerület, Corvin sétány)
Munkafeltételek
  • Határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
  • Ha a feladat úgy kívánja akkor hétvégi és külföldi munkavégzés
  • Heti 1-2 nap home office lehetőség
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődésed, angol nyelvű önéletrajzod bruttó bérigény megjelölésével küld el a future@meout.org e-mail címre (pdf formátumban) illetve töltsd ki a következő címen található jelentkezési űrlapot: https://tinyurl.com/4kwhkz6x

A jelentkezés és a kiválasztás folyamatos.

Tervezett munkakezdés: azonnali