Gyere hozzánk pályázatírónak!

Főállású

Pályázatíró

A MeOut Group teljes munkaidős munkatársat keres magyar és nemzetközi pályázatírásra, pályázati beszámolók írására Budapesten.

A pályázatíró feladatai:
  • Projektek megtervezése
  • Projekthez szükséges kutatások elkészítése, felmérések, kérdőívek összeállítása
  • Kapcsolattartás a projekt partnerekkel
  • Szövegezés, táblázatok készítése
  • Költségvetés tervezés
  • Pénzügyi és szakmai beszámolók összerendezése, strukturálása, írása
Elvárások
  • Magas szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Érdeklődés nemzetközi kapcsolatok iránt
  • Kiváló csapatjátékos
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Erkölcsi feddhetetlenség
  • Érettségi
Előny
  • Érdeklődés vagy releváns tapasztalat az ifjúsági programok / Erasmus+ / EU-s projektek területén
  • Legalább 1-3 év munkatapasztalat
  • Tapasztalat e-mail írásban
  • Felsővégzettségi diploma
Amit kínálunk
  • Dinamikus, nemzetközi közeg
  • Kicsi, de annál összetartóbb, támogató csapat
  • Tapasztalatszerzés lehetősége hazai és nemzetközi projektekben
  • Az Európai Unió non-formális oktatási rendszerének megismerése Magyar és nemzetközi perspektívából
  • Flexibilis munkaidő
  • Finom irodai kávé
Munkafeltételek
  • Határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
  • A határidők előtt hétvégi munkavégzés
  • Részleges home office lehetőség
  • Nappali hallgatói jogviszonnyal NEM rendelkezik
  • Munkavégzés formája: alkalmazott, főállás  VAGY gyakornoki főállás

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődésed, angol nyelvű önéletrajzod bruttó bérigény megjelölésével küld el a future@meout.org e-mail címre. A jelentkezés és a kiválasztás folyamatos.

Tervezett munkakezdés: azonnali