Belsőépítész gyakornokot keresünk

Gyakornoki pozició

Belsőépítész

Szervezet csoportunk új, ingatlanokkal foglalkozó részének felépítése aktívan zajlik.

Téged keresünk amennyiben:
  • A belsőépítészeti tervezés világa vonz, és szívesen szereznél tapasztalatot mint belsőépítész gyakornok.
  • Belső építész szakon vagy kapcsolódó területen tanulsz.
  •  Az építészettel való foglalkozás nemcsak kötelesség, hanem szenvedély is az életedben.
  • Szereted és aktívan foglalkozol az belsőépítészettel, akár hobbiként is.
  • Nyitott vagy a fejlődésre és kreatív kihívásokra az építészeti tervezés terén.
Feladataid lesznek:
  • Ingatlanok belső kialakításában való aktív részvétel, mely magában foglalja a tervezési és kivitelezési folyamatok támogatását,
  • Kivitelezés felügyelete a tervezett projektek során, biztosítva a szakmai követelmények és határidők betartását.
  • Megoldások keresése a  kihívásokra, az innovatív és hatékony tervezés érdekében.
  • Alaprajzok rajzolása, a tervezési koncepciók pontos és érthető dokumentálása alap szinten.
  • Felújítással kapcsolatos dokumentáció elkészítése.
  • Opcionális: elkészült lakások esetén lakberendezési feladatok ellátása, otthonos és funkcionális környezet kialakítása.
Amit nyújtunk:
  • Részmunkaidős, napi 4 órás rugalmas munkaidő
  • Egy belvárosi, modern, napfényes kulturált iroda,
  • Helyszíni szemlék jól megközelíthető felújítandó, felújításban lévő ingatlanokban Budapesten
  • Igazán fiatalos és segítőkész csapat
  • Változatos szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Széleskörű gyakorlatorientált szakmai tudás
  • Technikai háttér biztosítása amennyiben szükséges
Amit elvárunk:
  • Motivált és elkötelezett hozzáállás az építészeti tervezés iránt.
  • Számítógépes ismeretek, tervező programok alapszintű ismerete.
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, kreativitás és rugalmasság.
  • Amennyiben rendelkezésre áll, referenciák vagy portfólió bemutatása.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődésed, kérünk, hogy tölts ki az alábbi jelentkezési formot.

A jelentkezés és a kiválasztás folyamatos valamint szeretnénk jelezni, hogy az általánosan sok beérkező jelentkezés miatt csak a kiválasztottaknak jelzünk vissza.

Jelentkezési határidő: december 23.

Tervezett munkakezdés: Azonnali